Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debreceni csajok! Melyik...

Debreceni csajok! Melyik nődokihoz tartozom körzetileg/ Batthyány u. /?

Figyelt kérdés
Pár éve a Bethlen utcára jártam,de a nődokim elment nyugdíjba Dr. Jakab Attila. Ráadásul áttelepült a nőgyógyászat az Otiba,így végleg nem tudok semmit. Segítsetek!
2012. jan. 3. 13:25
 1/9 anonim válasza:

Szia! Az OTI-ban van valóban minden nőgyógyászati körzet pár éve. Hívd fel az OTI-t, ők meg tudják mondani, kihez tartozol. Ha nem, kapcsoltasd bármelyik nőgyógyászt az OTI-ban, és segíteni fog az asszisztens. Ha meg arra jársz éppen, akkor személyesen is felmehetsz, a 2. emeleten van, bekopogsz az egyik nődoki ajtaján és megkérdezed.

A dokid, Dr. Jakab Attila fia is nődoki, hozzá nem akarsz járni? Én őt szeretném majd felkeresni, ha a terhesség aktuális lesz. Róla hallottál jót/rosszat?

2012. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jut eszembe! Elég nehéz az OT-it elérni telefonon, e-mailen is megpróbálhatod, elég hamar szoktak válaszolni. A címük: diszpecser@ejk.hu
2012. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. A fiáról nem hallottam még semmit,de nekem hamarosan jelentkeznem kell,mert pozitívat teszteltem:)
2012. jan. 3. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy hasznos választ nem tudok adni, de nemrég költöztem Debrecenbe, és épp nőgyógyászt keresek. Csak az éves rákszűrésre mennék, nekem a körzeti doki is megfelelne. Tudnátok segíteni abban, hogy merre találom az OTI-t? Hálás lennék, ha megadnátok a pontos címet. És gondolom, ha ahhoz a dokihoz megyek, akihez körzetileg tartozom, akkor nem kell fizetni érte, ugye? Még egy kérdés: a körzeti fogászat is az OTI-ban található? Előre is köszönöm a segítséget!
2012. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az OTI címe: Bethlen u. 11-17.

Ha a körzeti dokihoz mész, az ingyenes.

A körzeti fogászat viszont nem az OTI-ban van (vagy legalább is nem mind). Ezt úgy udhatod meg, hogy melyik fogorvoshoz tartozol, hogy bemész/felhívod az egyiket, megmondod, hol laksz, és ha nem bunkó, akkor készségesen kikeresi neked egy listából, amivel elvileg minden fogorvos rendelkezik. Én így tudtam meg, hogy én kihez tartozom.

2012. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kérdező! Én ifj. Jakab Attiláról jókat hallottam, csak gondoltam, megkérdezem, hátha te is tudsz valamit. Az előző orvosom ajánlotta őt maga helyett, amikor sajnos elment külföldre. Van magánrendelése a Nagyerdőn, ha rákeresel a nevére a Google-ban, kidobja a címet.
2012. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyébként meg gratula a pozitív teszthez!! Mi most vagyunk a próbálkozás időszakában:)
2012. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Sajna magánrendelőbe nem tudok járni,így Ifj. Jakabot sem tudom meglátogatni. Csak körzeti jöhet számításba. Az idős Jakab is körzetis volt nekem 5 éve:) nagyon szerettem:)
2012. jan. 3. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!