Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel forduljak valamikor...

Ezzel forduljak valamikor nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nekem mindig mielőtt megjön nagyon fáj a dereka,és a menstruációm 5-6, esetleg hét napig is tarthat,és elég erősen jön... 14 éves vagyok,menjünk el nődokihoz???
2012. jan. 4. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz mész, azzal csak jót csinálsz magadnak.
2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első szülésig nekem is erős görcseim voltak és fájt a derekam, utána ez elmúlt, az 5-6 nap sem kóros.
2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben semmi rendellenes nincs!
2012. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm,és most megnyugodtam!
2012. jan. 4. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak az első menstruációm volt ilyen.

Szerintem menyj el dokihoz,ha nincs is semmi baj,egy kivizsgálásba nem hal bele.

2012. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De csak 14 vagyok,és általában azt mondják,hogy az első vizsgálat csak 28 éves korban kell legyen... És ha megyek,mit csinálnak velem,mert eléggé izgulnék... Pontosan írjátok le légyszi,ha már voltatok!
2012. jan. 4. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én elősször 13 évesen voltam mert volt valami fertőzésem.

Amúgy mehetsz gyereknőgyógyászhoz is.

Azt is mondhatod hogy rákszűrásre jöttél és akkor el mondhatod hogy mien a menstruációd.Úgy is megfogja kérdezni hogy milyen a menstruációd.

2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


a 28 év kicsit soknak tűnik, ha nem élsz nemi életet, pláne váltogatott partnerrel, akkor 24-25 éves korban már ajánlott elmenni egy szűrésre.


Egyébként nem probléma a derékfájás, -hacsak nem kibirhatatlan-, majd csökkenni fog.

2012. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha csak ez a probléma, emiatt nem kell még nőgyógyászhoz menned.

Ha mégis elmennétek, mert annyira fáj, akkor gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek ahol feltehetőleg női dokival találkozol. Ha nem, akkor keress egyet, mert mégiscsak jóval könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni.

2012. jan. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!