Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Petefészek gyulladás?

SOS! Petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés

Keddre kaptam időpontot a dokihoz. Mik a PF gyulladás tünetei? Nekem fáj az alhasam, bal oldalon a petefészkem is szurkál, van hogy a lábamba is kisugárzik, szex után rosszabb lett. Nagyon enyhe folyásom van, picit fura szagú.

Ez az lenne, vagy mire utalhat? Mensi kilőve, mert nem rég szültem, ill már 5 napja fáj, tehát biztos nem az.


2012. jan. 6. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen, neekm mar 5 eve ez a gondom,rengeteg nogyogyasznal jartam,volt huvelyi es hasi ultrahangom is. A folyas mindig valami fertozes volt, a szurkalasra meg azt mondtak,hogy ne figyeljek,en is ereztem neha a labamban,de azt mondtak,hogy semmi,majd "kinovom".
2012. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem most van petefészek gyulladásom, amire kaptam antibiotikumot. Tünetek: petefészeknél szúró fájdalom, ami sugárzik néha a lábba és erőteles alsó derékfájdalom, mintha le akarna szakadni. Foylás is van
2012. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is. Nekem is volt. Nem volt veszélyes, elmúlt magától. Nem csináltak vele semmit.
2012. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több dolog lehet. Nekem petefészek gyulladáskor az általad leírtakon kívül hányingerem is volt. Amellett mensi nincs kilőve, az első nekem is hasonlóan jött meg szülés után 8 héttel, annak ellenére, hogy kizárólag szoptattam a lányom.
2012. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos szoktam rosszul is lenni, néha rám tör a hányinger, és a szédülés. De fogyózok, gondoltam azért, de akkor lehet, hogy az is ennek a tünete.
2012. jan. 6. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, en is hanytam,sot mai napig,meg szedulok gyakran.
2012. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott, végül megjött. De előtte 5 napig fájt a hasam, csak eddig nem volt ilyen, most hogy szültem, most megváltozott. :(
2012. jan. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!