Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belső aranyérrel mit lehet...

Belső aranyérrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy ideje van belső aranyerem, ami többnyire nem okoz problémát, wc-zésnél néha kijön, de aztán hamar vissza is húzódik. Viszont előfordult, hogy véres volt a székletem, feltételezem emiatt.

Mit tehetnék, hogy elmúljon? Ha elmegyek orvoshoz, milyen vizsgálatokra kell számítanom? Ha tükrözést ír fel, az pontosan mit jelent? Fájdalmas?


2012. jan. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A tükrözés olyan, hogy feldugnak a fenekedbe egy vékony csövet, amin egy tükör van, és monitoron nézik, hogy mi van a beleidbe.
2012. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat, nem tükör, hanem pici kamera van a csövön.
2012. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reparon kúpot vagy krémet próbáld ki.
2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A reparon jó, de tudom ajánlani a Theis féle körömvirág kenőcsöt is. Nagyon jó. Azért ezt, mert ebben steril disznózsír van, ami önmagában is a legjobb az aranyérre (sebre nem szabad kenni). Fontos, hogy mindennap legyen székleted, ha lehet akkor reggel 5 és 7óra között, mert akkor a legaktívabbak a beleink. Nagyon fontos, hogy laza legyen a széklet, hogy ne kelljen erőlködni. Mindennap egyél délelőtt egy nagy almát. Ha kijön az aranyér, mosakodás után újjal vissza kell nyomni, úgy hogy az újadat előbb kendd be kenőccsel (Reparon, Theis körömvirág). Remélem segítettem picit.:)
2012. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!