Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegedi medicenter árai,...

Szegedi medicenter árai, vélemény?

Figyelt kérdés
Most készülök bejelentkezni hozzájuk, valaki meg tudná mondani, körülbelül milyen árkategóriával számoljak? PCO miatt mennék. Egyéb vélemények is érdekelnének - mennyire figyelmesek, értenek hozzá, bármi.
2012. jan. 9. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Kihez mennél? Én voltam már ott nőgyógyásznál, endokrinológusnál és urológusnál is.

Szintén PCO-s vagyok...


A nőgyógyászok közül Dr. Nyirati Ildikónál voltam. Nagyon kedves nő, odafigyelt, óvatos volt, mindent elmagyarázott, megultrahangozott, beutalt vérételre, rákszűrést csinált, receptet adott. Ezért akkor (már vagy 3 éve) 9 ezret fizettem. Azóta gondolom mentek fel az árak.

Mivel még nem akarok babát, mást nem tudott velem kezdeni, csak fogamzásgátlót írni, amit nem akartam, így endokrinológushoz fordulta.


Ekkor mentem el szintén a Medicenterben Sajti doktornőhöz. Beutalt inzulinrezisztencia vizsgálatra (megjegyzem rosszul, mert azt csak terheléses cukorvizsgálattal lehet kimutatni, de engem sima éhgyomrira utalt be....), majd miután negatív lett, annyit mondott, szedjek fogamzásgátlót.

Első alkalommal fizettem vagy 7 ezret, a receptért nem emlékszem mennyit...


Mivel ezzel sem voltam igazán elégedett, jártam már pár orvosnál, de a tökéletes megoldást még most sem találtam meg.


Az urológus pasi rendes volt, de gondolom ez téged most nem érint.

2012. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is Nyiratira gondoltam, mert róla jókat hallottam. Pillanatnyilag még a fogamzásgátló is jobb lenne a semminél -már szedtem miatta egy évig-, mert nagyon erős a vérzésem, a mindennapokban is akadályoz... de épp azért is hagytam abba, hátha találok valami jobb megoldást. Hallottam a metforminról, de fogalmam sincs, hogy ezt szokták-e fogamzásgátló mellé, vagy hogy egyáltalán segítene-e rajtam. Sajnálom, hogy az endokrinológussal így ráfáztál. Lehet, keresek valami olcsóbb lehetőséget, mert azért nem akarok egy vagyont otthagyni, csak az sztk-t kerülöm...
2012. jan. 9. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak tablettát akarsz, akkor ahhoz az sztk is megfelel szerintem. Egyébként Nyiratinak van sztk-s rendelése is, csak barom sokat kell várni. Amikor a medicenterben voltam nála, iszonyatosan rendes dolog volt tőle, hogy behívott az sztkba és ott adott beutalót vizsgálatokra, mert különben egy vagyont fizethettem volna magánlaborban. Sajti persze nem utalt be, hanem borsos áron végeztethettem el a vizsgálatot...:D


A Metformint egyébként szerintem adhatják tabletta mellé, de az csak akkor ér vmit, ha inzulinrezisztenciád van.

2012. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak félek belefutni a régi dokimba, akihez nem mentem vissza, bár gondolom, csak nem ismer fel... Vagy a Nőklinikán kívül van még valahol sztk-s rendelés?
2012. jan. 9. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyirati doktornő a MÁV kórházban rendel.
2012. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, buta kérdés, de a MÁV kórházban ugye nem csak a vasutasokat és hozzátartozóikat látják el? :)
2012. jan. 9. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogyis :)
2012. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi :)
2012. jan. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!