Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog? Vagy...

Ez normális dolog? Vagy rendellenes?

Figyelt kérdés

a szűzhártyámnál lévő ajkak ( vagy nemtom mik-nál az egyik "ajkon" van egy ki luk, olyan mintha el lenne "szakadva".

Nem fáj meg semmi, csak zavar a tudat. E miatt tampont sem tudok használni mert mindíg "beakad". Nem érzek semmi különöset, de nagyon zavar a tudat, meg kéne mutatni valakinek?



2012. jan. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
mivan??? mutasd már meg please.
2012. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kivan lyukadva a száméremajkad?az az ami kívül van(2db van oldalt) nem vérzik? mert ha igen akkor nőgyógyász !!!

Láttam már olyat hogy a férfi nemi szerven a (kalapja)alatt közvetlen ki volt szakadva a bőr,mert nagyon meghúzta a másik fél...=/ sajnos van ilyen ha szerencséd van akkor rendesen vissza nől,de ne kend semmivel.ha nagyon aggaszt a dolog akkor menj el nőgyógyászhoz. remélem tudtam segíteni

2012. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szűzhártyádon alapból van egy pici lyuk, hogy kitudjon folyni a menstruációs vér.
2012. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

E miatt tampont sem tudok használni mert mindíg "beakad"


Ez nem is baj mert egészségtelen a tampon használata.

2012. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziiiaa nekem is ilyenem volt. Ez magában nem normális de nem is olyan durva dolog. ÉN is ezzel szenvedtem egészen idáig. Azt mondta a nőgyógyászom hogy első szexnél elszakad, és akkor minden rendben lesz , csak hát nyilván eléggé fájni fog. Nah én kb 1 hónappal ezelőtt kiműtettem :)
2012. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!