Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése után,...

Szüzesség elvesztése után, aggasztó jelenségek. Normális?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjszaka a párom elvesztette szüzességét, és most aggódik az utána fellépő kellemetlenségek miatt. Az aktus után jelentkező vérzés még hétfőn, és ma is tartott. (Elmondása szerint halványan...) Úgy tudom ez nálatok nőknél változó\normális, azonban alhasi fájdalmai is vannak. Célszerű lenne szakorvost felkeresni, vagy mindezek hétköznapi dolgok, és csak várjunk míg elmúlik?
2012. jan. 10. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjon 1-2 napot, és ha nem múlik, menjen dokihoz. Az első után nekem is fájt a hasam, és ülni is alig tudtam...
2012. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első után jelentkezhet vérzés,de szerintem legkésőbb holnap elmúlik. Alhasi fájdalom is teljesen természetes. Szerintem ne stresszelj. Viszont az első együttlét után már javasolt elmenni nőgyógyászhoz.
2012. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!