Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebbe a hónapba nem jött meg....

Ebbe a hónapba nem jött meg. Dec.5-től volt utoljára, terhes nem lehetek védekeztünk (óvszer) Fogamzásgátlót nem szedek augusztusóta, eddig mindig volt. Előfordult, hogykimaradt 1honapra és utána jött. Vizsgaidőszakom van. Vajon miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:55
 1/2 bluebaby válasza:
Vizsgaidőszak? Lehet, hogy a stressz és több más közre játszott...
2012. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért az óvszer nem életbiztosítás, elvileg nekem se kéne géplnem. xD

Én is akörül hagytam abba a fogamzásgátlót, hónapokig teljesen pontosan megjött, aztán az elmúlt két hónapban késett pár napot. Ez még nem olyan nagy késés szerintem, de ha megnyugtat, csinálj egy tesztet, ha negatív és még mindig semmi, akkor menj el az orvoshoz (de ha előbb nem teszteltél, el fognak kb zavarni, hogy csinálj egyet, szóval tudd le előbb).

De stressz is lehet akár, ha régebben is volt ilyen. Bár én a gyógyszerre gyanakszom még mindig, azért több hónap kell, hogy helyreálljon a peteérés meg minden.

2012. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!