Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves korom ellenére még...

Nóniusz18 kérdése:

18 éves korom ellenére még mindig nem jelentkezik rendszeresen a menstruációm. A ciklusom pedig fájdalommal jár, előtte pár nappal már belázasodom és fáj a fejem. Gyulladás lehet az oka vagy valami egyéb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, ha eddig nem voltál, akkor most menj el nőgyógyászhoz (gondolom szűz sem vagy, tehát tényleg nagyon fontos lenne).

Ő majd megmondja a tutit.

Amúgy én 19 évesen kezdtem el fog.gátlót szedni, csak azóta rendszeres nekem. Azelőtt sosem volt az.

2012. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet petefészekciszta is. El kellene menni orvoshoz, mert ezt kezeltetni kellene.
2012. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned!
2012. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásátló nem rendszerezi a vérzést, hanem kikapcsolja! Rendszertelen vérzésre nem is szabadna tablettát szedni, mert hosszú távon többet árt, mint használ.

Itt kifejtettem, nem írom le még egyszer:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

6. hozzászólás


Orvoshoz menj el, de vizsgáltad ki magad rendesen, és ne hagyd, hogy csak fogamzásgátlót sózzanak rád! (Vannak persze olyan kórképek persze, amin segíthet, de előbb ki kell vizsgálni az OKOT)

Lehet hormonális probléma, ciszta, endometriózis stb.

2012. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, de azért köszi a tanácsokat:)
2012. jan. 11. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rendszeres alatt azt érted, hogy kimarad hónapokat, vagy hogy 21-38 nap között ingadozik?

A belázasodás miatt pedig érdemes lenne orvoshoz menni, mert nem éppen normális. Egy kis hőemelkedés normális, de láz nem.

2012. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!