Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruáció után...

Az első menstruáció után mennyit késhet?

Figyelt kérdés
Mert nekem 2 hónapja volt az első azóta semmi igaz meg is voltam fázva most kb 3-4 hete, és annyi változást veszek észre hogy picit nagyobbak a melleim... Ez normális? Nektek az elsőnél volt ilyen vagy hasonló?
2012. jan. 15. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,ugyanez a halyzet
2012. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit késhet? Akár hónapokat. Az elején az a ritkább eset, ha valakinek beáll a normális rendszer, beletelhet egy évbe is, és még akkor sem biztos, hogy napra pontos. Ha már ott tartasz, hogy minden hónapban lesz, de egy hétnél nagyobb az eltérés, akkor érdemes elmenni dokihoz miatta.
2012. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál normálisan. Nekem október.26 jött meg nov.2 múlt el azóta semmi semilyen vérzés csak a melleim mint ha picit nagyobbak lennének vagy is nagyobbak is egy picivel, egy kicsit meg vagyok ilyedve emiatt mert anyukám is mindig kérdezni még nem jött meg stb ez elég zavaró nekem.
2012. jan. 15. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ha egyszerre 6 hónapnál tovább kimarad, akkor menj orvoshoz.
2012. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig még ez 2 hónap ha februárig nem jönn meg akor lesz 3 hónap
2012. jan. 15. 11:17
 6/6 anonim válasza:
Én nekem már több mint egy éve megvan,van amikor normálisan 3 hetente jön meg és van amikor 2-3 havonta.Dokinál voltam azt mondta,hogy ha ez a bajom lesz 16 éves korom után is akkor forduljak csak orvoshoz mert addig még sokat fog változni. 14/L
2012. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!