Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen elsö menstruáciò...

12 évesen elsö menstruáciò útán normális ha 2 hònapja nincs semmi?

Figyelt kérdés

Nekem 12,7 èvesen jött meg okt.26 - àn, nov.1 - ig tartòt, ès azòta semmi.

De sajnos volt egy fura esetem egy fiu - val valami petting fèlesèg kèrlek ne ìtèljetek el e- miatt de nincs senki akinel el tudnàm mondani, szòval 2011.szeptemberbe olyat csinàltam egy fiu-val hogy ö le feküdt az àgy ruhàba de a nadràgjàt ki gombolva ki vette a pèniszèt èn is le toltam a nadràgot az egyik làbamat ki vedtem a nadràgbol ès nem tudom milyen poz volt de ö le tedte a egyik làbat az àgyon volt a màsik meg pedig a földön èn felt tetem a làbam a masik szintèn nekem is a földön tehàt az àgy szèlèn törtènt teljesen meg fogtam a pèniszèt ès a tettejèt a csiklòmhoz dörzsölve csinàltam kb 1-3percig csinàltuk max behatolas nem volt tehàt a lyukba nem volt pènisz, szüz vagyok ès mèg az is akarok lenni csak ennyi törtènt aztàn 2011.okt.26 meg jött az elsö nov.1ig tartot azota semmi 2 csinàltuk ezt a nagy örültsèget a màsodikat decemberbe csinàltuk ugyan ugy ahogy le ìrtam, ès ö volt mikor mondta hogy mèg kell de èn mondtam hogy nekem màr nem egy picit mèg dörzsöltem azèrt de abba is hagytam ö mondta most màr hozzak valami nedves kendöt hagy törölje meg a punci szagtòl mig vidtem neki làtam huzzògàlta mert akor mar a makkjàn volt pici ami pont mire oda adtam neki le törölte ennyi volt az egèsz utàna màr nem volt semmi mikor 1 csinàltuk akor meg ö mondta hogy elèg ès ennek ellenère dörzsöltem a makkjàt tovàbb a csiklomhoz mikor el vedtem onnan a pèniszèt màr nem huzzgàlta mert neki elèg volt de akor se ment a puncimra òndò. kèrlek szèpen ne ìtèljetek el a sràc el mondta anyukàmnak sìrva meg bànta/bàntuk anyum is nagyot kopant azt mondta ezt nèg nem szabad igèrjük meg soha többet nem csinàljuk ezt anya azt hitte hogy be rakta a lyukba de montuk vagy is ö mondta nem mèg azt se tugya azt hogy kell ugy csinàlni azt nem is csinàltuk nem is fogjuk. de fèlek!


2012. jan. 17. 12:29
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Teljesen normális, ha kezdő menstruálóként nem rendszeres a menszeszed, késik, vagy akár kimarad néhány hónapra. 18 éves korodig bőven beállhat, ha még akkor sem jön meg rendszeresen, akkor érdemes orvoshoz fordulnod.


Az viszont nem normális, hogy 12 évesen testi kapcsolatot létesítesz, szexuális játékokba bonyolódsz. Ezen a téren vegyél vissza a tempóból és legközelebb egyszerűen mondj nemet, ha ez a fiú, vagy másik ilyesmire kér. Keressenek idősebb lányt maguknak, te még gyerek vagy. Nem ítéllek el éppen azért, mert gyerek vagy, azt sem tudod, mit csinálsz, de anyukádnak igaza van, nem neked való még ez a fajta játék.

2012. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt egy okos dolog, hogy ilyen fiatalon ebbe belementél. Ha most már belátod, hogy ez őrültség, egyébként tényleg az, akkor többet ne csináljátok. Inkább Te izgasd a puncidat!
2012. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mostmár ne félj, semmi baj. De várj még az ilyesmivel pár évet (mondjuk kb. 4-et) és aztán azzal csináld, akibe szerelmes vagy, akit szeretsz, akiben bízol.


És igen, az teljesen normális, ha még nem rendszeres a mensid.

2012. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez még nagyon fiatal vagy, inkább az efféle játékok helyett a helyesírási szótárt forgasd, illetve figyelj nyelvtanon, mert olyan marad a helyesírásod, mint az álamfőnek.
2012. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!
2012. jan. 17. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem!


Üdvözlettel: Péter

2012. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!