Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen lehetséges? Magától...

Ilyen lehetséges? Magától elmúljon egy fertőzés?

Figyelt kérdés

Volt idő amikor visszatérő viszketésem volt, és ritkán túrós folyásom. Nemrég kezdtem el járni a nődokihoz, megvizsgált, vett kenetet, külső nemi szervek rendbe voltak.

Ma kaptam meg az eredményt és jó hírrel közölte hogy NINCS kórokozó, NINCS gomba, semmi ilyesmi, viszont azok kipusztultak amiknek ott kéne lenniük, így lactofeel-t írt fel.

17/l


2012. jan. 19. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott hogy a tejsavam pusztult ki.
2012. jan. 19. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges, csak a küzdelemben a védők is elesnek nagy számban. Tehát egy következő támadást, már nem tudnának kivédeni, új hadsereget kell felállítani. Ezen a fronton ez a Lactofel.
2012. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá kell tennem, hogy máskor ne hagyatkozz a saját véderődre, felmentő seregre is szükség lehet, ez nem elsöprő győzelem volt, csak döntetlen. Ha valamilyen tüneted jelentkezik, fordulj orvoshoz, nem lesz mindig szerencséd. Az ellenség nem alszik, a kissebb ütközetek folyamatosak, csak te nem tudsz róla, amíg nincsenek túlerőben.
2012. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges? Mit gondolsz, az immunrendszered minek teremtette a természet? Azért hogy csak másokra utalva tudj meggyógyulni, nyilván. Csodálom, hogy az ilyen egyedül képes inni, enni, és nem csodálkozik rajta, hogy már nem kell pelenkázni, mert már nem sz@rik be.
2012. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az nem azt jelenti hogy hanyagolom az orvost, mint leírtam, folyamatosan oda rohangálok, és meg kiderült hogy nekem soha a büdös életben nem is volt gombás fertőzésem, csak bacim, és igenis igyekszek kezelni. (ahogy az orvosomtól most megtudtam)Bacijaim vannak, amik gombás fertőzéshez hasonló tünetekkel jelentkeztek (ha nem hiszitek olvassatok utána a bakteriális vaginózisnak) nem olyan durva mint a gombás fertőzés, de még is 6000 Ft-omba került hogy gyógyuljak.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!