Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj? Escapelle sürgősség...

Lehet baj? Escapelle sürgősségi fogamzásgátló elég megbízható? Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz két hete, hogy sürgősségi fogamzásgátlót kellett bevennem, kiszakadt óvszer miatt. A gyógyszer (Escapelle) 12 órán belül vettem be. Utoljára dec. 23.-án menstruáltam. A gyógyszer bevételi napon nem hánytam, de másnap igen, bár gondolom addigra már felszívódott a gyógyszer, vagy tévedek?! 3 óra van ráírva. Semmilyen tünetem nincs menstruációra, sőt késik. Talán a gyógyszer bevétele után volt egy kis mell érzékenység. Lehet gond? Holnap csinálok tesztet.., de nem tudok egy helyben ülni s várni!:S
2012. jan. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi ,én is vettem be ilyen gyógyszert és nem lettem terhes,Ha szex után 12 órával vetted be akkor csak max 2 hét múlva jelentkezhetnek a tünetek addig nem hisz a beágyazódáshoz idő kell.

Be meséled magadnak szerintem nekem is ez volt be vettem a bogyót és tiszta furi érzésem volt ...mindent észre vettem magamon ,de ha idegeskedsz akkor jó hogy késik a menszid,nyugi,véd a gyógyszer ne idegeskedj ,meg fog jönni.

2012. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, így estére kicsit megnyugtatott!
2012. jan. 19. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
: ) nyugalom,ne idegeskedj meg fog jönni a menstruációd. Örülök hogy kicsit megnyugodtál.
2012. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!