Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? Ha,12 évesen (2...

Normális? Ha,12 évesen (2 hónap múlva leszek 13! ) 2011. október vége körül meg jött az első menstruációm, de azóta semmi sok helyen olvastam és írták hogy az első után hónapokig kimaradhat. De attól még a nyíltan olvasok véleményeket!

Figyelt kérdés

De a 2 és fél hónap alatt fehér folyás se volt azért mert még rendszertelen még nem szábályos a ciklusom?

Vagy ha van valaki aki valamilyen szinten így volt? Légy-szí írjon bátran!


2012. jan. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy normális, hiszen még csak most fejlődik a hormonrendszered. Ne aggódj kislány, semmi baj! :)
2012. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
Az első néhány évben teljesen normális, hogy kimarad, késik, előbb jön meg, kevesebb vagy bővebb lére ereszti magát, egyszóval rendetlenkedik a menszeszed. Aggódni ráérsz majd 18 évesen, ha még mindig nem lesz rendszeres, akkor irány egy nőgyógyász. Addig meg mindig legyen nálad felszerelés, hogy ha váratlanul meglep, ne kerülj kellemetlen helyzetbe.
2012. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Nekem pl fél év telt el a másodikig.
2012. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat!

De még mindig nyílt vagyok több válaszra/véleményekre!

2012. jan. 21. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,akár fél évig is kimaradhat,ne aggódj ha nem jön meg még egy darabig! :)
2012. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!