Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta szedésé...

Fogamzásgátló tabletta szedésének befejezése után, milyen mellékhatások várhatók? Annyi mindent olvastam itt a neten, hogy már abba sem merem hagyni, pedig kellene.

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem semmilyen mellékhatás nem lett tőle.
2012. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi, azon kívül, hogy visszaáll a természetes állapot. Ehhez azért időre van szükség, ha baba projekt miatt állsz le, célszerű három hónapig kivárni, hogy teljesen kiürüljön a szervezetből.
2012. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
...köszönöm. Sajnos nincs baba project, a korom miatt vagyok kénytelen abbahagyni
2012. jan. 21. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok pattanásom lett utána, de olyan másfél két hónap alatt az is letisztult,azóta nincs egy sem és semmi más mellékhatása nem volt.
2012. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt a libidóm a régi szintre, és szárazabb lett a bőröm. Illetve rendszertelen lett újra a ciklusom (de előtte is az volt), viszont jobb lett az életkedvem is, úgyhogy én örülök, hogy abbahagytam, pedig nekem nem volt semmi, ami kényszerített volna rá.
2012. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem szedni, eléggé megnőtt a mellem, miután abbahagytam, újra kisebb lett. Ez a kisebb méret jobban áll :)

Aztán 28 nap helyett 35 napos lett a ciklusom.


Ezeken kívül semmi más. Szóval nem volt semmilyen kellemetlen mellékhatása.

2012. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság hány éves vagy, hogy ez miatt kell abbahagynod???
2012. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
42 éves leszek márciusban. :)
2012. jan. 23. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajhullás,zsiros bőr,pattanás majd egy év után(már kezdtem azt hinni h megúszom).Viszont a tabi is okozott sok gondot utólag derült ki.10 éve szedtem és most tartottam egyéves szüetete és kértem másikat,ha ez sem válik be inkább nem szedek smemit az tuti h nem kisérletezek.
2012. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!