Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy megfog jönni a...

Lehet, hogy megfog jönni a menstuációm?

Figyelt kérdés

Próbálom,úgy fogalmazni,hogy ne azt szűrjék le belőle,hoyg "jaj megint egy 12 éves".


Szóval olyan 2010 nyarán kezdődött az egész a görcsök,a fehér folyás..stb.

Szerencsémre a görcsök elmúltak,csak nagyon ritkán jelentkeztek.

Viszont a fehér folyás azóta is van,és csak egyre "erősebb" vagyis több.

De ma még hasmenésem is volt mellé,egy kis hányingerrel aminek aztán nagyon örültem.. :(((

Nagyon görcsöl alul a hasam,kb. a köldököm alatt olyan 3-4 cm-vel.

Fáj.. :(


Esetleg a hasmenésnek van köze ehhez,vagy csak nagyon össze-vissza ettem?


12/L

Köszönöm aki normálisan tud válaszolni! :]


2012. jan. 22. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fejlett testileg? Puncid és a hónaljad már szőrösödik? Melled nő?
2012. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,a puncim szőrős,a hónaljam pedig pihés,és a melleim is nőnek. :]...
2012. jan. 22. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan megjöhet a menstruációd, de biztosan nem lehet tudni, hogy mikor. Első voltam.
2012. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké.
2012. jan. 22. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet a jele annak, hogy hamarosan meg fog jönni, de biztosat mi sem tudunk mondani. Egyébként mikor nekem megjön akkor szinte mindig van hasmenésem, ez a hormonok játéka. Persze az is lehet, hogy csak összeettél ezt-azt. Mindenesetre, ha a menstruáció miatt van, akkor az napokon belül kiderül.
2012. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EZ lehet annak a jele is, ilyenkor valószínű! Mindig legyen nálad betét:) DE nembiztosra, mert akár gyomorrontás is, lehet vagy ahogy temondtad össze-vissza ettél, de ezek a jelek sok nőnél van ha megfog jönni, bár nemismerek olyat akinek így egyszerre, csak pl mielőtt megjön csak hányingere van, vagy csak fáj a hasa, vagy csak hasmenés.(remélem érthető volt):))
2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!