Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbómból nyomásra picike...

Mellbimbómból nyomásra picike tejszerü folyadék jön, nemrég vettem észre, nem mindig, csak időnként, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem nem sokáig szoptattam.A múltkor véletlen vettem észre,hogy nyomásra picik,gombostüfej nagyságú fehér folyadékféle jön.A barátnőm szerint normális.Volt valakinek hasonló?Csomót ilyesmit nem érzek benne.2 hónapja problémám van a mensimmel a doki szerint hormon probléma lehet.Okozhatja ez is ezt?
2012. jan. 22. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
menj vissza a nőgyógyászhoz, hormon gondod van, nem normális a folyamat, gyógyszert fog felírni a ciklusod is összefüggésben van ezzel természetesen
2012. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menjél, csináljanak MR-t. A kettő összefügghet. Fontos az endokrinológus!
2012. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az Mr az mire kell?Köszi a válaszokat.
2012. jan. 22. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

LOL hiperprolaktinémiád van. A galactorrhea nem normális, pláne ha dysmenorrheával párosul.

Az MR-rel megnézik a kicsi fejed, hogy nincs-e prolaktinómád. Ami valószínűleg van.

2012. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!