Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elkezdése?

Fogamzásgátló elkezdése?

Figyelt kérdés

10 évig szedtem fogamzásgátló tabit egy év szünetet tartottam orvosi utasításra.Kérdésem az lenne hogy h az első vagy az 5.napon érdemes inkább beszedni.ha ujra kezdem?

Ugyanis ha első naptól szedem azt olvastam h elég valószínű a pecsételés ha 5.akkor kevésbé.Amúgy egyértelműen tudom hogyan kell csak kiváncsi lennék a tapasztalatokra,mert én ugy emlékszem h első nap kezdtem el anno és nem pecsételgettem egyáltalán.Amúgy ha elsö napon kedzem az első szemtöl véd ha 5 akkor egy hétig kell kiegészitö védekezés.


2012. jan. 23. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos az adott tabletta betegtájékoztatójában fellelhető utasítás szerint szedném. Általában ez az 1. nap szokott lenni. Az 5. napot arra az esetre adják meg, ha mindenáron most szeretnéd elkezdeni, de már túl vagy az 1. napon.
2012. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy én is első napon gondoltam kedzeni megint csak annyi rosszat hallani.Igazábol az is jo ha valaki leirná h 5. napon kezdte mégis pecsételt vagy elsőn és egyáltalán nem.Kis megnyugvásnak.Köszönöm a válaszod amúgy.
2012. jan. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!