Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan fura volt hogy semmi...

Olyan fura volt hogy semmi fehér folyás nem volt és egyszer csak hopp meg jött az, elsö mensim oktober végén barnás pirosas vérzés 5-7 napig és azota semmi, folyás se mi történik most velem?

Figyelt kérdés

Mèg nem àllt be szabàlyosra?

De azt olvastam mi elött meg jönne fehèr folyàsnak kellet volna lennie? Lànyok nektek volt elötte valami fehèr folyàs? vagy az elsö ùtàn menny idöre jött a màsodik?

Tudom màr nem egyszer teszem fel ezt a kèrdès de csak 1-3 ha vàlaszoltak is!


2012. jan. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Küldök egy cikket, ebből talán minden kérdésedre választ kapsz.

[link]

2012. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van még egy cikk az első menstruációról. Első voltam.

2012. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de màr ez a cikket is olvastam, én most nem cikkekre lènnèk kivàncsi ha nem lànyok vàlaszàra stb....
2012. jan. 24. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak segíteni akartam. Első vagyok.
2012. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak is hasonló volt. (13 éves) Szeptemberben megjött neki az első vérzése, utána semmi. Most januárban a következő. Azért van így, mert a hormonháztartásod még nem teljesen érett. Majd szépen kialakul. A fehér folyás pedig nem törvényszerű, hogy mindenkinek legyen. lehet, hogy neked nem lesz soha.
2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj...

Én azon voltam teljesen kiakadva, hogy a második mensesem 28.napra jött. Aztán annyira ideges voltam, hogy kövi hónapban 2 hetet késett...

Tudom, hogy ilyenkor nem könnyű, de próbáld meg elfelejteni(az aggodalmaidat), vagy beszélj róla valakivel, akiben maximálisan megbízol. Ha ez nem válik be menj el dokihoz, de ennyi idősen ez a probléma nem a világ vége. Az idegesség nem jó (igyál teát, próbálj relaxálni stb.) SOK SIKERT:)

2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem se igen volt csak egy kevés és előtte pár hónappal kezdődött a fehér folyás majd megjött. Nem kell aggódni nekem már több mint egy éve van de még mindig nem állt be rendesen van hogy két hetet késik van hogy párnappal előbb jön meg van hogy totál pontosan 31. napra rá jön meg és nekem mellette a hasam is nagyon görcsöl mindenki ellát tanácsokkal de se a torna se az összekuporodás párnát a hasra nem igen jött be még a gyógyszer sem anyu szokott megnyugtatni és elterelni a gondolataimat a fájdalomról.
2013. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!