Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha a wc-ben húzom...

Mi történik ha a wc-ben húzom le az intim betétet?

Figyelt kérdés
Tutira eldugul? Ha bele rakom wc papírba akkor is?
2012. jan. 24. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,akár hogy húzod le,eldugul
2012. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább ne próbáld ki, mert eldugulhat.

Bár én kamaszkoromban párszor húztam le betétet, de egyszer sem dugult el. Talán csak szerencsém volt.

2012. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag eldugul, bár bennem sosem ötlött fel a gondolat, hogy beledobjam és lehúzzam :)
2012. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis ki akarod próbálni, ne az otthonin kísérletezz, hanem vmi nyilvánosban. :)
2012. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is biztos hogy lemegy, jó eséllyel alig fogod tudni lehúzni, ott fog keringeni a víz tetején...
2012. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy betekered wc-papírba, nem vered át a csőrendszert. A wc-papír lényege, hogy a vízben egy idő után szétmállik, a betét nem.
2012. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harisnyababee ***** válasza:

Nem feltétlen dugul el. Én is dobtam már bele intim betétet párszor, és egyszer sem dugult el. Anno, mikor még tamponoztam, azt rendszeresen lehúztam a WC-n, mert még az a tampon, ami fullra szétnyílt sem volt olyan vastag, mint egy "barnamackó", így gondoltam, ha az lemegy, akkor a dugasz is. Az sem okozott egyszer sem dugulást.

Mondjuk azt mondják azért kell vele vigyázni, mert vannak olyan tipusú WCk(nem tom a pontos nevét), amikben vmilyen szűrős cucc van, és azon tuti fenn akad, és eldugítja. Sokmindenkitől hallottam már ezt, szal lehet benne vmi, annak ellenére, h én még sosem jártam így.

2012. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!