Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsö menstruáciò, nektek...

Elsö menstruáciò, nektek mennyi idöre jött a 2-dik?

Figyelt kérdés

Lànyok nektem mi elött meg jött az elsö volt eleinte fehèr folyàs mert nekem hopsz egy oktòberi napon oktòber 26-àn meg jött 9 èves korom otta ott lent elègè el keztem szörösödni, de nem volt fehèr folyàs csak meg jött 2011.oktoberben kb 6-8 napig tartót eleinte a 2 nap csak ilyen gyenge fehères barnàs de vères is volt aztàn eröseb piros barnàs mint a vèr a vège felè szintèn csak fehères barnàs volt aztàn el mùlt ès azota semmi màr 3 hònapja lesz holnap 12 èves vagyok lassan 13 egy kicsit fura de olvastam ès leveleztem itt olyanal akinek 6 honapig volt fehèr folyàs aztàn meg jött rendesen de kimaradt neki 3 honap de egy olyan lànyal is akinek szintèn hirtelen meg jött rendesen aztàn 5,5 honapig semmi azota rendszeres lett neki màr. Ès olvastam is cikekben hogy mèg 1-2 èv rendszertelen!

Ez alatt a 3 hònap alatt növöbe van a cicim is!

Meg köszönèm ha le ìrnàtok nektek hogy volt stb... lehet privàtban is, de amùgy bàrki ìrhat minèl többen.


2012. jan. 25. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ez így eddig rendben van. Legyen nálad mindig "készenléti felszerelés", hogy ne érjen váratlanul. Ha jövő októberig nem jön meg újra (amit nem tartok valószínűnek), akkor menj el orvoshoz, akár anyukáddal.


Amúgy nekem 14,5 évesen jött először, utána rendszeres volt, egyszer-egyszer az elején kimaradt egy hónap.


34/N

2012. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, és a fehéres folyás is rendben van, azt "méhnyaknyáknak" hívják. Végig kíséri majd felnőtt nő korodat, a termékenységre utaló jel.

Akkor kell orvoshoz menni vele, ha sűrű sárgás lenne, és erősen büdös, esetleg viszketsz is hozzá odalent, az már valamilyen fertőzésre utal.

első

2012. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon normális, ha pár hónap kimarad. Még nem fejlődött ki rendesen a hormonrendszered. Akár 2-3 év is kell, mire rendszeres lesz a menstruáció.
2012. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem igaz hogy csak 15 éves koromban jött meg először, de az is csak ilyen barnás féle volt. Utána kimaradt majdnem fél év, és utána megjött rendesen, ahogy kell :D akkor én voltam a legboldogabb ember a világon :D Ugyhogy ne aggódj, ilyenkor normalis.
2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat! De az se gond mèg hogy miòta meg jött az elsö elötte se volt fehèr folyàs ès most hogy mèg nem jött a màsodik ez alatt a 3 hònap alatt az sincs!
2012. jan. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!