Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes, vagy ez most...

Lehetek terhes, vagy ez most más? Jan.14 én kezdem mesntruálni, menzi után voltam együtt a párommal 2szer!

Figyelt kérdés
Azóta előfordul, hogy fehér sűrű fehér váladék ürül (nyák) tegnapi együttlét után picit véreztem, nem voltunk durvák csak olyanok amilyenek szoktunk lenni, és éjszaka rettentően elkezdett feszülni a mellem és most is nagyon fáj! Lehetek terhes?
2012. jan. 28. 15:17
 1/5 Kondor Judit ***** válasza:
Erre van egy megoldás:terhességi tesztet kell venni,amit bárhol lehet kapni.
2012. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még nem voltam terhes így nem tudok tapasztalatot írni. De szerintem ha jan. 14-én volt a menzid első napja (tehát két hete) akkor tuti hogy még semmilyen tüneted nem lenne terhesség esetén. Ha átlagban 28 naposak a ciklusaid akkor kb. ma van peteérésed. Lehet hogy a tegnapi együttlétnél pont a peteérés miatt véreztél. Tehát lehetsz terhes (jó eséllyel) de azt majd kb. két hét múlva vennéd észre.
2012. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Peteérésed van. Egyelőre biztosan nem vagy terhes, mert ha meg is termékenyült a petesejted, csak egy hét múlva ágyazódik be, és onnantól beszélünk terhességről...
2012. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap voltam megint együtt a párommal akkor most lehet hogy sikerül teherbeesnem? ugye ugy van hogy peteéréskor 2 naponta kell együtt lenni!?
2012. jan. 30. 11:34
 5/5 A kérdező kommentje:
iiggen, terhes vagyok :)
2012. febr. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!