Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken kezdtem el antibiotik...

Pénteken kezdtem el antibiotikumot szedni, szombaton kellett elkezdjem a fogamzásgátló szedését. Már előtte 2 nappal nem volt menzim. Szombaton is és ma (hétfőn) is volt, van pecsételő vérzésem! Létezik, hogy az antibiotikum bezavar valamit?

Figyelt kérdés
Ilyen még nem volt! Terhes csak nem vagyok?! Rendszeresen szedem a gyógyszert!
2012. jan. 30. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mire kezdtél el antibiotikumot szedni?

Szerintem lehetséges, de nézd meg a használati utasítást.

Ja és ajánlanék neked egy kis probiotikumot,(bélflóra helyreállító).Az antibiotikum elpusztíthatja illetve felboríthatja a természetes bélflórát.Mivel az immunanyagok kb. 70 %-át a bélflóra termeli, ennek károsodása súlyosan veszélyezteti immunrendszerünk normális működését. Amennyiben a bélflóra megsérül, probiotikus tejsavbaktériumokkal állíthatjuk helyre a normál működését


A GR-8 Dophilust ajánlanám ami 2 hónapra elegendő és nagyon hatásos, de itt utána nézhetsz, ha érdekel a dolog.

www.vitamin-abc.hu

2012. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mandula gyulladásra kaptam.igen tudom,hogy kell probiotikum.köszi a választ.
2012. jan. 30. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!