Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten ajánlanátok jó...

Budapesten ajánlanátok jó endokrinológust? Kell oda beutaló?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász ajánlotta,hogy keressem fel egyéb eü okok miatt.
2012. jan. 31. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a dél pestibe járok, ott nagyon jófej a doki és odafigyel mindenre, kell beutaló a háziorvostól.
2012. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kérhetnék egy nevet?S mit csinálnak ott?Miből áll egy vizsgálat?

Nőgyógyász ajánlotta,hogy keressek fel egyet mivel nem jön meg a menszeszem.

Ki tud írni beutalót?

Csak a háziorvos?

2012. jan. 31. 09:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Az én dokim Sárközi Ágnes, én azért járok oda mert oda tartozom, most már csak félévente egy vérvételre kell bemennem aztán levélben kiküldik az eredményt ha viszek borítékot, az elsőnél volt vérvétel és ultrahanggal megnézték a pajzsmirigyem, megállapították mi baja aztán meghatároztak egy gyógyszeradag mennyiséget és amíg be nem állították addig 3 havonta kellett visszamennem vérvételre, hogy jó e az adag. Aztán ha jó akkor elég félévente visszamenni egy kontroll vérvételre. Beutalót a háziorvos tud adni, neki el kell mondani, hogy a nőgyogyi mondta, hogy meg kellene nézetni és ő ír egyet.
2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Holnap megyek a háziorvoshoz s kérek egy beutalót.

Te milyen panasszal kerültél oda megkérdezhetem?

2012. jan. 31. 10:22
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen :) A torkom kicsit feldagadt és azt hittük először hogy mumpsz, de elmentünk házi dokihoz ő beutalt akkor még a klinikákra endokrinológushoz mert akkor még kiskorú voltam és ott van a gyerekklinika, ott megállapították, hogy alulműködik, ez 7 éve volt és ahogy betöltöttem a 18-at automatikusan a dél pestibe irányítottak a felnőtt osztályra, de a menzeszem nekem is behülyült mostanában, most végeztem egy norcolut kúrával és mondta a doki hogy ettől majd megjön ha vége de eddig semmi, úgyhogy nekem is lassan el kell mennem kontrollra.
2012. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Majd még írok neked,hogy mit intéztem.Nem tudom,hogy az orvosodat fel tudom-e keresni,mert én XI.kerületi vagyok s az nekem elég messze van.

A menszeszem sose rendetlenkedett,de az utóbb időbe furcsa dolgokat produkál a testem.

Egyébként 4 gyerkőcöm van.


Minden jót s további szép napot kívánok!

2012. jan. 31. 10:33
 7/21 anonim ***** válasza:
Oké, várom a fejleményeket! :)
2012. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Esetleg azt meg tudnád mondani, hogy mennyi idő, mire sorra kerülök? Pár helyen már érdeklődtem, de volt ahol 9 hónap :(
2012. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kaptam tegnap beutalót,de már februárra nincs hely.Ha megkapják a márciusit résen kell legyek,mert azt mondta a hölgy 1 nap alatt betellik az egész hónap.A kórházba is érdeklődtem,de időpontot nem kaptam mivel csak 8-10 óra között lehet kérni.De állítólag ott is nagyon sokan várnak vizsgálatra.Mire sorra jutok meg is gyógyultam mondtanm is a hölgynek,mert már nem bírtam szó nélkül megállni.
2012. febr. 2. 13:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem is csodálom, nem is értem hogy miért vannak ennyien, én ezt soha nem tapasztaltam, mikor először mentem se, mondjuk az se most volt már, de hát a mai életformák meg táplálkozás miatt elég sok az ilyen beteg.
2012. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!