Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat az alhasam kb...

Miért fájhat az alhasam kb két hete? Lent

Figyelt kérdés
Elvileg nincs semmilyen gyulladás háziorvos szerint, febr 13án van időpontom UH-ra. Kezdetben jobb oldalt, aztán középen is. Mitől fájhat? Ugye nem lehet nagy gond??
2012. febr. 1. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, sok minden lehet. Lehet, hogy valami bélprobléma, olvastam, hogy az is okoz ilyet. Háziorvos miből állapította meg, hogy nincs gyulladás??Inkább nőgyógyász kellene, mert ha vmi krónikus gyulladás van, azt nem mindig mutatja ki a vérvétel, főleg, ha régóta fennáll...Nyugi, nekem is szokott. Nem lehet, hogy peteéréstől van??
2012. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhe felfázás is lehet. Petefészekgyulladás is lehet, enyhe verzióban. Próbáld meg a sós vagy kamillateás, cickafarkteás ülőfürdőt!
2012. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

2-4 napja késik, a háziorvos megnyomkodta a hasam, ő egyben sportorvos is és sebész. Nem vett vért, eléggé beparáztam nem akarom hogy valami nagy baj legyen:(

2012. febr. 1. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várd meg az ultrahang időpontját, hanem menj előbb olyan orvoshoz, aki alaposan megvizsgál!
2012. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!