Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7honapig szedtem tabit, egy...

7honapig szedtem tabit, egy honap szunet utan most megint elkezdtem, viszont a megszokott 4-5 napos mensi helyett most kilencedik napja barnazok?!

Figyelt kérdés
mitol lehet ez??
2012. febr. 2. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felborult a szervezeted hormonháztartása
2012. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kb. 600-szor elmondtuk, hogy 1 hónapot nem lehet kihagyni. Minimum 3-6 hónapot ki kell hagyni, ha abbahagyod. Ha meg csak 1 hónapra nincs szükséged a tabira, akkor ne hagyd abba, az kevésbé ártalmas.

Meddő akarsz lenni, vagy csak szimplán szórakoztatod a szervezetedet? Nem játék!

2012. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy nem szabad, sajnos. a doki irta fel 7 honapra a tabit a mensim rendetlenkedese miatt, de mivel az abbahagyasa utan ismet kesett, elkezdtem ujra szedni.
2012. febr. 2. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdező, a tabletta SEMMIT nem segít a rendszertelen menstruáción, max ront rajta, AZONNAL hagyd abba, és amíg nem szedték rendbe a hormonháztartásod eszedbe ne jusson szedni

az orvos azért írta fel, mert egyrészt őt a foggátló cégek fizetik, hogy minél többet írjon föl, másrészt pedig egyszerűbb felírni, mint kideríteni egy csomó vizsgálattal mi bajod, és MEGGYÓGYÍTANI

szóval keress egy orvost, aki hajlandó endokrinológiai vizsgálatokat elvégezni, hogy kiderítse mi bajod

a legjobb lenne egy endokrinológus-nőgyógyász szakorvos

2012. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!