Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb megoldás? Tena...

Mi a legjobb megoldás? Tena lady vagy Molicare?

Figyelt kérdés

Kezdő műtősnő vagyok és izgulok, mert holnap hat órás műtéten veszek részt. Ilyenen még nem voltam élesben és közben nem mehetek ki mellékhelységre. Mennyire jó megoldás a nadrágpelenka? Ti hogyan oldanátok meg?


Alapból 1,5-2 óránként kijárok a wcre. Nem tudom hogy bírnám ki. Ugye nagyon fontos a sterilitás és nem lehet csak úgy kimenni a műtőből. A ruhacsere miatt és a bemosakodás miatt bírnom kell a hat órát. Ti kibírnátok?

Már most nem iszok semmit, hogy holnap reggel ne legyen gond.


2012. febr. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés.

Én nadrágpelenkát vennék föl,hogy így belegondoltam.

2012. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire jó megoldás a nadrágpelenka?

Szerintem jobb, mint a Tena lady.


Ti hogyan oldanátok meg?

Reggel felkelés után már nem innék. Ma viszont még mindenképp, mert kell a folyadék. Reggel úgyis kipisiled felkelés után.


Ti kibírnátok?

Én nem, mert ha már látógatóként érkezem kórházba, rosszul leszek, és ideges (nem bírom a kórházat, a sok beteg embert, lelki nyomorék leszek ott), és pisilnem kell. De nálad valószínű ez nem így van, különben nem választottad volna ezt a hivatást (amihez szívből gratulálok!, mert ti vagytok azok, akik megmentenek minket, mikor már kevés reményünk van).

2012. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon kedves vagy!
2012. febr. 2. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Máshol is vannak hasonló helyzetek amikor nem tudsz választani?
2012. febr. 2. 15:50
 5/5 anonim válasza:
velem egyszer a buszon fordult elő, hogy bepisiltem és az óta pelust veszek fel ha hosszabb útra megyek. Mert végtelenül ciki ha átázol!
2012. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!