Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott menstruáció...

Megváltozott menstruáció jelezhet bajt?

Figyelt kérdés

4 napja jött meg és az utolsó 3 menstruációnál azt vettem észre, hogy lerövidült a vérzés ideje. Eddig 3 napig véreztem és utána még volt, hogy nagyon minimális vér a 4. napon is jött, aztán pedig 1-2 napig rózsaszínes folyás.


Mostanában 2 napig vérzek és a 3-4-5. napon "barnázok". Amúgy nincs semmiféle problémám, félidőben van peteérésem, mert akkor erősebb, tojásfehérjeszerű, nyúlós váladék távozik.


Egy tesztet csináltam az első ilyen menstruáció után de negatív volt.


21/L


Forduljak szerintetek dokihoz?


2012. febr. 3. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod. szerintem normális ha időnként változik valamennyit a vérzés.
2012. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régen amikor elkezdtem menstruálni épp az volt a baj, hogy 2 órát se bírtak ki a betétek mert átáztam és több napig tartott a vérzés mint most. Erősen gondolkodok a dokin, mert szégyen szemre nem voltam hónapok óta. Amikor utoljára voltam minden eredményem jó volt.


Köszi, hogy írtál.

2012. febr. 3. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen van peteérésed, akkor nem valószínű, hogy gond van. De jobb a békesség, említsd meg a dokinak.
2012. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A peteérés jele szerencsére minden hónapban a 10-15 nap körül észrevehető, úgyhogy azzal nincs baj, néha párosul mellé a mellek feszülése is. :)


Elmegyek orvoshoz, nincs kedvem ezen agyalni, csak kíváncsi voltam, hogy ez jelenthet-e gondot.


Köszönöm!

2012. febr. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!