Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha HIV-re szeretném teszteltet...

Manócska'90 kérdése:

Ha HIV-re szeretném teszteltetni magam, akkor hova kell mennem?

Figyelt kérdés

Ne ítélkezzetek, kérlek, nincs rá szükségem. Nem mentem rajtam végig a fél ország, csak az elmúlt évben kissé csapodár voltam. Most viszont kialakulóban van egy kapcsolat és ha majd eljutunk odáig, hogy lefeküdjünk egymással, biztos szeretnék lenni benne, hogy nem adok át neki semmit (meg persze ha baj van, azt jobb időben tudni). Tudom: óvszer, de akkor is.


Szóval igazából a kérdésem az lenne, hogy ha ilyen vizsgálatot szeretnék kérni, akkor egyszerűen menjek el a nődokihoz és mondjam el, hogy mit szeretnék vagy máshová kell menni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. febr. 5. 13:42
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Elvileg HIV-szűrést a Szent László kórházban csinálnak, de azt nem tudom, hogy oda kell-e esetleg beutaló. Hívd fel a kórházat és kérdezd meg.


Miért ítélne el bárki is amiatt, mert bár eddig felelőtlen voltál, most már nem vagy az? Bár több ember lenne ezen a téren (is) felelősségteljesebb.

2012. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Bár örülnék, ha máshol/másképp is megoldható lenne, mert elég messze van, de ha az kell, elmegyek :)
2012. febr. 5. 14:08
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Szerintem, ha felhívod a Szent Lászlót, ők meg tudják mondani azt is, hogy Budapesten kívül hol csinálnak még HIV-szűrést. Ha nem muszáj, ne mássz fel Pestre.
2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben sikerült utána néznem és elvileg régiónként van kihelyezett szűrés, ami tökéletes lenne :) Holnap mindennek utána érdeklődök. Köszönöm a választ :)
2012. febr. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!