Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik egy nőgyógyászati...

Mucuus. kérdése:

Hogy zajlik egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
msot fogok először nőgyógyászhoz menni 16 éves vagyok,és fogamzásgátlót szeretnék szedni.mit fog csinálni,mondani?
2012. febr. 5. 23:05
1 2
 1/13 Nazira válasza:
Először is ne ordíts, a nagybetű tudtad,h ordítás?O.o Na bemész köszönsz megkérdi mivel jöttél mit szeretnél elmeséled,ha szűz vagy szólj neki vizsgálat előtt (biztos megvizsgál ha első...) ha vmi allergiád van akkor szólsz neki nehogy rossz gyógyszert kapj a végén, majd lehet elküld vérvételre előtte (nem mindegyik csinálja pedig kéne...). Megvizsgál, felírja és elköszöntök. Persze kérdezd meg, h mikor kezdjed el, jah és 1 hónapig még óvszer mert nem első naptól véd... Ne félj nem fáj csak kellemetlen a szitu:) Kb ennyi
2012. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szóval az a lényeg, hogy köszönni kell?
2012. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nazira válasza:
Azt írtam csak?:o Nem kell butaságot írni ,h kitágít meg ilyenek az csak hülyeség... Kellemetlen de nem olyan eget verő fájdalommal jár, h ott meghalsz... Nekem 1x sem fájt pedig terhesség alatt volt részem vizsgálatban...
2012. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán 8-szor volt már ez a kérdés.
2012. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
talán nem fogom visszakeresni
2012. febr. 6. 07:35
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Mindenképpen keress egy női nőgyógyászt elsőre!

Sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés is elötte, mint egy idegen férfi elött!

2012. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én női nőgyógyászhoz járok a kezdetektől és nem mondom, hogy ez a kedvenc időtöltésem ,de sokkal elviselhetőbb valóban mint egy idegen férfi előtt terpeszteni...
2012. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

na 66%-os

téged jól lepontoztak!, már régebb óta figyelem hogy 1-2 ember milyen dühödten pontozza le a női nőgyógyászokat ajánlókat.

Lehet, hogy ezeknek valamiféle érdekük fűződik a férfi nőgyógyász szakmához?

Az is lehet, hogy orvostanhallgatók, akik nőgyógyásznak készülnek és aggódnak a "jövőjük" miatt?..

Nem tudom, mindenesetre érdekes..

2012. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"talán nem fogom visszakeresni"

Akkor mit vársz? Ha ennyire lusta vagy, mint a föld?

Már 8 alkalommal részletesen, kimerítően le lett írva itt minden. Beírod a keresőbe, és 1 perc múlva özönlenek a kész válaszok.

Eleve ezzel kellene kezdeni mindenkinek a keresést itt, aki új.

2012. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!