Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Fogamzásgátló mellett ez...

SOS! Fogamzásgátló mellett ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve szedek fogamzásgátlót. Most egyik pillanatról a másikra barna folyásom és vérzésem is van. Még több mint egy hétnyi tabletta van hátra, de amúgy sem szokott barna folyásom lenni.

Lehet ez attól, hogy tablettát kéne váltanom?

(Holnap az első utam a nőgyógyász, de nagyon stresszelek az ilyenektől, és kicsit meg szeretnék nyugodni)

22L


2012. febr. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rendszeresen szeded, vagy tartottál valamikor szünetet is?
2012. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barna folyás valószínűleg ugyanaz, mint a vérzés (alvadt vér). És igen, okozhatja a tabletta. Valószínűleg semmi komoly, de azért a doki tényleg nem árt.
2012. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem híztál mostanában jelentős mértékben? Ha igen, el tudom képzelni, hogy kevés a súlyodhoz a hormonadag. Ha nem, akkor passz...
2012. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendesen szedtem, ugyanabban az időben, nem szüneteltem, ilyenekre mindig odafigyelek.

Nem híztam semennyit, 57-58 kg vagyok már évek óta a kb 170 centimhez.

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, azért kicsit megnyugodtam. Megyek mindenképpen orvoshoz holnap :)

2012. febr. 7. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!