Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esély van arra, hogy gyomor...

Esély van arra, hogy gyomor vagy végbéltükrőzést csinálnak?

Figyelt kérdés
Kedden elmentem a hàziorvosomhoz az alábbi panaszokkal: 3 hónapja elkezdett elég sürün görcsölni a gyomorszájam, az egy kis idő múlva elmúlt és mostanában a köldököm körül fáj belülről. Ez alatt a 3 hónap alatt folyamatos hasmenésem van. Elküldött vérvételre ott ma voltam, hétfőn lesz meg lelet és kedden megyek gastroenterológiára. A doktor a beutalóra diagnózis ként nem fertőzéses gyomor-; vékonybél és vastagbél gyulladást írt. Nagyon félek töle hogy kedden a gastron megakarnak tükrőzni. Szerintetek van esély rá? 21/L

2012. febr. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsö körben azt gondolom,hogy egyenlöre nincs rá esély! meglesz a labor eredmény,majd kell egy hasi ultrahang is,és esetleg az után,HA KELL
2012. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal biztosan nem tükröznek. Ahhoz előkészítés kell (hashajtás, stb), tehát attól nem kell tartanod, hogy odamész, és elvégzik a vizsgálatot még aznap.
2012. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gastron nekem megnézték a leleteimet, felírták a panaszokat, átnyomkodta a hasamat, majd felajánlott egy tükrözést, adott volna időpontot, tehát nem egyből tükröz. Kérdezte voltam-e ultrahangon, szerintem Te is előbb oda menj, a vérvétel után, mert a gastros doki úgysem tud mást csinálni, mint tükrözni, anélkül nem mond véleményt.
2012. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerdán reggel felhívtam a gastrot hogy időpontot kérjek, mett a háziorvosom mondta hogy hívjam fel. Kérdezte hogy milyen vizsgálatra, mondtam neki hogy azt én nm tudom és felolvastam neki amit a beutalóra írt a doki. Kérdezte hogy voltam e valami vizsgálaton. Mondom semmin nem voltam még, eddig hozzm sem nyúlt senki csak csütörtökön megyek vérvételre és hétfőn lesz meg azeredmény. Azt mondta hogy akkor kedden menjek a vérképemmel és meglátjuk mit tehetünk. Az ultrahangra kell beutaló? Èn soha nem voltam ilyen vizsgálatokon...de már csak abban reménykedem, hogy a vérképem jó lesz és nincs gyulladás a testemben és akkor biztos nem az a bajom amit a házidoki mondott...
2012. febr. 10. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ultrahangra kell beutaló és van ahol elég sokára adnak időpontot.

Nekem teljesen jó volt a vérképem, de az állandó gyomorégés és gyomorszáji fájdalom miatt akart a gastros dokinő tükrözni.

2012. febr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!