Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elkap valaki egy nemi...

Ha elkap valaki egy nemi betegséget, perelhet? Vagy nem lehet konkrétan bebizonyitani hogy ki kitöl kapta el stb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés!

Hát szerintem azért nem perelhet, mert a betegséget átadó személy könnyen védekezhet azzal, hogy nem tudott arról, hogy beteg lenne, tehát önhibáján kívül történt a dolog.

Olyat már hallottam, hogy valaki AIDS-es lett, és lefeküdt bosszúból olyan emberekkel, akiket utált.

2009. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt én is,csak ugy tudom hogy nem lett vele semmi.meg igazabol ma már elég sok ember beteg,nem halálosra gondolok amugy hanem kezelhetöre.
2009. jún. 2. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utólag szerintem nem bizonyítható már, hogy kitől kapta el ...

Meg simán azt hazudhatja, hogy nem is feküdtek le.

2009. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van papír ami bizonyítja, hogy tudta ,hogy beteg és van róla videód akkor be lehet perelni. Már hallottam róla de csak pár ezer forintos pénzbüntetést kapott. Az egész nagyobb utánnajárás meg minden mint a bűntetés.
2009. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!