Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Megjött és zabálok...

Segítség! Megjött és zabálok mint egy disznó!?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a menzeszem,és már 2 napja csak zabálok mint egy disznó,mindent amit meglátok fel akarok enni,már a fél hűtőt megettem.Tegnapi kajám:10 dkg sajtos pogi,2 szendvics,1 nagy tányér lencseleves,tejeskávé,melegszendvics,tejberizs,1 szelet csoki,lecsó kenyérrel,2 mandarin,1 alma.Ma se volt jobb,ma is ettem csomó sütit,tejet is ittam.Mi van velem!?Máskor is volt már ilyen falási rohamom,de most bármennyit eszem,nem telít el.

18/L


2012. febr. 11. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezd az agyadban átírni hogy nem azért eszünk hogy kipukkadjunk mint egy disznó hanem hogy életben maradjunk. Egyszerűen ne egyél és kész. Akarat kell hozzá.
2012. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom és máskor meg is bírom állni,ha muszáj,de most olyan éhségroham jött rám mint aki 1 hete kaját sem látott....
2012. febr. 11. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, a kaja önmagában persze, hogy nem telít el. Napi 1.5 liter, ha nem elég, akkor 2, és így tovább. Ha holnap egész nap pisilni is kell járnod, ennyit megér a dolog :P
2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyit eszel, akkor úgyis elmegy az étvágyad utána.

Majd pár nap múlva alig fogsz enni, és minden visszaáll.

2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inni is sokat iszom:D
2012. febr. 11. 19:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem,mert ha így folytatódik tényleg disznó leszek..
2012. febr. 11. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség?

Vagy Bud Spencer szindróma női módra


Latin neve.Badikusfingulus

2012. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció, akkor zabálás. Ne félj, ez csak néhány nap, utána már újra kevesebbet fogsz enni.
2012. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!