Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifordult a térdem tegnap...

Kifordult a térdem tegnap este, nem tudok röntgenre menni, várhatok vele?

Figyelt kérdés
Tegnap este kifordult a térdem, szó szerint összecsuklott a lában, rosszul léptem, rögtön utána mikor feláltam, nagyon fájt, és ahogy ránehezkedtem, máris fordult ki és csuklottam össze. Ma reggel kijött az ügyeletes orvos, azt mondta röntgenre. De nem tudok bemenni, mert a párom dolgozik, és itt nálunk csak holnap lesz röntgen reggel, rá tudok állni, de fáj, van egy kis enyhe duzzanat a térdkalácson, félig be is tudom hajlítani, a wc-ig már kicsoszogok, a lányomra kapaszkodva. Ha rá tudok állni nincs eltörve ugye? Volt már valakinek szalagszakadása, várhatok a röntgennel holnapig? Pihentetem nem csinálok semmit.
2012. febr. 12. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a legjobb lenne ha most elmennél. de szerintem ha pihenteted akkor várhatsz holnapig ,ja és borogasd. Nekem már volt eltörve a lábam, és nem tudtam ráállni szóval lehet hogy csak meghúzódott. Holnap mindenképpen menny el röntgenre
2012. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,borogatom,de iszonyúan fáj ha behajlítom,nem tudom mit tegyek,fel van vizesedve,olyan párnás a felülete.
2012. febr. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!