Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg jó a teafaolaj és a...

Tényleg jó a teafaolaj és a grapefruitcsepp a hüvelygombára?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Erre a nőgyógyász jó.
2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az első válaszolónak! Nem kísérletezni kell, hanem nőgyógyászhoz menni!!!
2012. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adrienn83 válasza:

Sziasztok! Én is a hüvely gombától szenvedek 1 éve lassan, szintén orvostól-orvosig jártam már nagyon sok gyógyszert és kúpot szedtem fel de még mindig bennem vannak. Én átjárhatóságira mennék de míg a gomba bennem van nem csinálják meg. Iszom én is a grapefruit cseppet és Vénusz cseppet is és mellé az ezüst kolloidot.

Tisztasági fok-i eredményeim ezek:

Paraz. kim.: negatív

| Gomb. vizsg: pozitív

| Tiszt. fok: III

| Megjegyzés

| sok laphámsejt, rövid gombafonalak, leukocyták, pálcika alakú baktériumok


Ajánlották nekem is az EZÜST KOLLOIDOT, vettem is 1 üveggel gyógynövény boltban és 3. napja iszom. Amilyen sok betegségre jó így reménykedem, hogy nekem is fog segíteni. Ha elfogy az üveggel visszamegyek dokihoz és nagyon kiváncsi leszek az eredményre.

2013. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!