Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jó házi praktikátok...

Van valami jó házi praktikátok hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem az utóbbi egy évben rengeteg hajszálam kihullott,most két három hete, amin még én is meglepődtem, hogy ilyen gyorsan hat,na mindegy a gerovital termékcsalád nagyon megéri a pénzét és nem is a legdrágább termék a piacon.

Szóval az én hajam a szárazság miatt korpás is volt igy a hajam korpával együtt hullott ki.Gerovital hajhullás elleni samponját vettem meg,de szerintem ami az igazán jó hatást váltotta ki az a hajszeszük volt, az a neve, hogy PETRÓLEUMOS REGENERÁLÓ HAJSZESZ, és valóban már a harmadik hajmosás után sem korpa nem volt a fejbőrömön és alig hullott a hajam is, mert ez nyugtatja a fejbőrt.Szóval nagyon bejőtt nekem, persze ez hajtípustól is biztos függ meg egyéb dolgoktól, de nekem a favorit.

2012. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy azt javasolta az egyik gyógyszerész ismerősöm, hogy azok a gyógyszerek hajápoló,hajhullásgátló szerek amiket a tv-ben látunk reklámozni,semmire sem jók, még akkor sem ha egy híres fodrász ajánlja.
2012. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!