Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki használt már betadine...

Ki használt már betadine hüvelykúpot és mire?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim felirt 3 dobozzal, akkoriban meg receptkoteles volt, nem tudom ma hogy van. Nekem egy idoben gondom volt huvelygombaval es utana amikor durva gyogyszert kaptam ra utana hasznaltam, hogy ne legyen nagyon kiteve fertozeseknek, illetve a huvelyvaladekom neha csomos sajnos... Nem tudom mitol van, egyszeruen csak ilyen, nem gomba, semmi csak neha olyan (feher nyalkas darabkak vannak benne ha nagyon erdekel :D) Szoval hogy kimossa. De vigyazni kell hogy ha hasznalni akarod akkor a legnagyobb ejszakai betetet tedd be, mer nem egyszer ert kellemetlen meglepetes hogy egy hatalmas barna folt volt alattam. Amugy nem vagyok elajulva tole, nem hasznalt nekem egy ket alkalomtol eltekintve, de persze mindenki mas. A fertozesek elleni vedelemre jo, ha vmiert jobban ki lennel teve neki. Amugy ha barmi olyan problemad van mint nekem, akkor nem emlekszem a nevere de van egy huvelykenocs amit aplikatorral kell betenni es helyre allitja a huvelyflorat, az tobbet hasznalt. Plusz kerulni kell a szenhidratos kajakat, pl edesseg, teszta stb.
2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!