Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok a Jangee...

Mi a tapasztalatotok a Jangee fogamzásgátlóval kapcsolatban? Tényleg olyan drága?

Figyelt kérdés
Ma a nőgyógyászomnak megemlítettem,hogy a Cypromix,amit szedek /már lassan 1éve!!!/lehet a ludas abban,hogy másfél héttel már mielőtt meg kellene jönnie,görcseim vannak,és olyan fejfájásom,hogy az ájulás kerülget,ezen felül úgy fáj a mellem,hogy házzáérni nem tudok és émelygek.Itt olvastam,hogy a Cypromix nem is fog.gátló,hanem egy nagyon erős hormongyógyszer fogamzásgátló "mellékhatással".Szóval az orvosom erre a Jangee fog.gátlót írta fel,ami mint ahogy olvastam,6-8000ft,és nekem ráadásul még biztosításom sincs sajnos!Ez azért nem kis különbség a 2300ft-os Cypromixhez képest! Mi a tapasztalatotok a Jangee-val kapcsolatban? Köszi a segítő válaszokat előre is!
2012. febr. 15. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az összes alacsony hormontartalmú kb. ennyibe kerül. Nincs is rajta TB támogatás. Én most fogom letenni a Jangee-t, mert másfél év után a libidóm a béka segge alatt van.
2012. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)! Pedig nem lenne rossz hízni kicsit tőle,de ez eddig egyik félétől sem sikerült.
2012. febr. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!