Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség során köröm gomba...

Szily Luca kérdése:

Terhesség során köröm gomba kezelése szügséges e és ha igen mit ajánlanak?

Figyelt kérdés
22hetes terhes vagyok, az orvos egy olyan szert ajánlott amit használatkor a köröm megreszelt felületére kell tenni. Jelenleg nem állok jol anyagilag, szerintetek feltétlen szükséges kezelni a körömgombát terhesség alatt, vagy elág ha csak utána kezelem?
2012. febr. 15. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél tovább hagyod kezeletlenül, annál nehezebben gyógyítható lesz. Én elég sokáig hagytam, hogy egészen a körömágyamig lement a fertőzés, és így a végén egy 15 ezres kezelés segített csak, és csak hónapok múlva nőtt vissza rendesen a köröm. Szóval érdemes minél hamarabb lekezelni.
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárban 100 %-os teafa olajt és azzal kend a körmödet és tunkolj a köröm alá is, amennyire lehet.

Nem tudom a doki milyen szert ajánlott és az mennyibe kerül, de a tefaolaj 1300-0500 Ft körül van és nagyon sokáig elég.

2012. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!