Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak csajok (? ) túl rövid blabla

Csak csajok (? ) túl rövid blabla

Figyelt kérdés

Lányok, milyen tapasztalataitok vannak a canesten kombival kapcsolatban?

elkezdtem használni a krémet és a hüvelykúpot, és amikor megnéztem a bugyim nagy fehér darabok voltak rajta..ez a tabletta lehet gondolom, csak nem tudom hogy így "ki kell-e jönnie" , vagy hogy hogy működik. egy 2 napja, mióta használom kijött rajtam egy csomó pattanás...ez is lehet ettől?


2012. febr. 16. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen az sajnos kifolyik/kipotyog, én mikor ilyesmit használtam, tisztasági betétet tettem be! A pattanásokat nem tudom...konkrétan canesten kombit egyszer használtam, elég rég, gondolom használt akkor, legalábbis ártani nem ártott...de nekem egy vitaminkúra oldotta meg a folyamatos gombásodási problémámat!
2012. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen vitaminkúra? tudnál írni egy privátot?:) örülnék ha tudnál segíteni !!
2012. febr. 16. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

szia!

szerintem ne használd!!

az is lehet h allergiás vagy rá!

hány éves vagy? szerintem fordult a nőgyógyászhoz..

2012. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy ne használd, hogy nem voltál orvosnál.
2012. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz? Lehet, hogy nem is gombád van, hanem valami baktérium, vírus okozza! Ez nem játék! Keress fel egy orvost inkább!
2012. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!