Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit illik adni fogadott...

Mennyit illik adni fogadott orvosnak egy abortuszért? Műtét előtt- vagy után kell odaadni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem abortusz, hanem elhalt terhesség miatti műszeres befejezésnél 2 éve 10.000 ft-ot adtunk, utólag. Szerintem előre semmit, semmiképpen. Esetleg meg is kérdezheted, mennyiért szokta vállalni.
2012. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még leírni:

TB alapon senkinek semmit. Az abortusz díját fizesd be csekken, azt csókolom.

2012. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Fogadott orvosról ír a kérdező, aki ha munkaidején túl bemegy megcsinálni a műtétet, akkor talán mégis várhat valami "pluszt".
2012. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

# 3/3

Ne beszélj már! Miért menne be munkaidején túl?

Ez nem szülés!

2012. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért? Mert hozzám is bejött a fogadott doki munkaidején kívül, bár nem abortusz volt, hanem missed ab miatti műszeres befejezés. Nem dolgozott aznap, de megcsinálta a műtétet.
2012. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És miért nem "munkaidőben"?
2012. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

En is azt gondolom, hogy nem kene, de szinte mindenki ad es van bennem egy olyan "felelem", hogy ha nem adok,akkor nem ugy fog velem foglalkozni a tovabbiakban.

Tobb, mint 10 eve jarok hozza, eleinte nagyon meg voltam vele elegedve, lelkiismeretes,fiatal, jo orvos volt,akit nem erdekelt a penz az elejen.Olyan is volt,hogy a maganrendelesen nem kert semmit.De ez azota valtozott sajnos, belefasult a szakmaba,nem olyan alapos, es bar most sem es a szulesemnel sem mondott osszeget, megis tudom, hogy mindenki ad neki, aki a "magan betege". 15eFt eleg, vagy ciki?

2012. febr. 22. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó! Azért nem munkaidőben, mert szabadságon volt. De mikor felhívtam, hogy kiderült, hogy elhalt a terhességem, fogadott egy vizsgálat erejéig, majd másnap bejött a kórházba, és megcsinálta a műtétet.
2012. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megkérdezhetem ki az orvosod? (Ha nem akarod kiírni, priviben is jó volna). Köszi
2012. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarod elvenni a Pici életét? Figyelj, semmiképp nem akarlak elítélni, ne érts félre, nyilván nehéz helyzetben vagy (Jó lenne, ha írnál valamit.), de hidd el, ölni semmiképp nem megoldás. Nagyon sokan nagyon megbánják, hogy kétségbeesésükben rossz döntést hoztak, és odaadnák mindenüket, ha visszacsinálhatnák... Mert az abortusz igenis gyilkosság, még ha ezt kétség kívül kényelmetlen is elismerni. Egyszerűbb meggyőzni magad, hogy Ő még nem is ember, és különben is nem tehetsz mást, de hidd el a tudatalattid gyötörni fog. Leszoríthatod majd a gyászt, és bűntudatot a tudatalattidba, de az előbb utóbb robbanni fog, mint leszorított kukta, vagy a több száz éve kitört vulkán...
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!