Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy orgazmus után...

Normális hogy orgazmus után pisilnem kell? (csiklói orgazmus)

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Abszolút!

Sok ilyen videót nézhetsz a neten, nagyon komoly női élvezéseket lehet látni, hihetetlen, több méterre elspriccelnek a csajok, sugárban! Zsííír......:D

2009. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért arra kíváncsi lennék ,hogy ugyan ki "spriccel el több méterre"


Ha nekem csikló orgazmusom van,sosem kell attól pisilnem.Pedig már sokszor volt.....

Azt mondják,ha g pont orgazmus van,akkor van pisilés szerü érzés,esetleg olyan mint a pisilés.....

28/L

2009. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg neten.............:(
2009. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ès had kérdezzem fiú vagy??Mert az a sejtésem,hogy igen,és akkor sok érzeted lehet a nöi orgazmushoz.....
2009. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csikló orgazmustól van az a folyadék, és az nem is pisi, hanem az úgynevezett női "sperma", amit a G-pont izgatásánál lehet elérni. Nem mindenkinél!
2009. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem
2009. jún. 5. 23:26
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem is néha utána kell ^ ^
2010. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem közben van pisilhetnékem (komolyan írom), gondoltam rá, hogy egyszer már kiengedem.
2010. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!