Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csúszik ki a tamponom...

Miért csúszik ki a tamponom "onnan"? Pedig szerintem jól és teljesen felhelyezem meg alig érzem és mégis.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kicsúszik, akkor biztos rosszul tetted fel. Még a mini is fent marad bármikor...
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Levetted róla a celofánt?
2012. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2., először én is erre gondoltam, csak nem mertem beírni :D

azért az természetes, hogy kicsomagolod, nem? :D

2012. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát persze hogy kicsomagoltam.....

és éreztem hogy teljesen feldugtam és mégis...

és ez nem mini tampon

2012. febr. 21. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező: és biztosan abba a lukba dugtad, ahova kell?
2012. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, nem vagyok hülye, és nem most próbáltam ki először!


és adjatok már normális válaszokat légyszi

2012. febr. 21. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Erre nagyon nincs normális válasz :/


Én általában o.b. minit használok, soha nem tapasztaltam hasonló dolgot, de vettem már tampont Aldiban, Lidlben, Tescoban is... És más 'olcsóbb' kategóriás termékekkel se volt soha bajom.

persze, az o.b. a legkényelmesebb minden szempontból, de a többivel is elvagyok. Talán neked az olcsóbb nem jött be, milyen fajta volt?

Meg azt is el tudom képzelni, hogy rosszul tetted fel, nem felfelé, hanem oldalra nyomtad, és így nem a helyére ment, akkor kicsúszhat, de egyébként nem!

2012. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Naturella
2012. febr. 22. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, a Naturellával folyton ez van vagy csak 1x volt?

Mert ha folyton 'kicsúszik' (ami mint már mondtuk, lehetetlen), akkor válts másra. Ha csak 1x volt ilyen jellegű problémád, akkor rosszul tetted fel. Ezt nem feltétlen érzed azonnal, de akkor el tud mozdulni, szóval szerintem inkább ez volt a te esetedben, mert minden tampon használható, egyik se csúszik ki ha rendesen a helyén van.

2012. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tegnap próbáltam ki ezt a fajtát, azelőtt a kotex tampont próbáltam ki, és az jó volt, az nem csúszott ki mindig


de nem is teljesen csúszik ki hanem csak félig....

2012. febr. 22. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!