Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez problémának számít? Mi...

Ez problémának számít? Mi lehet a gond? Lent részletezem. Nők válaszát várom

Figyelt kérdés
A barátnőmnek kb 1 hét mulva kell, h megjöjjön a havija.Sosem pontos, vmikor 28, vmikor 33 napra jön meg..abszolút pontatlan. a legutóbbi kb 24.-en jött meg..v talan 25..mind1. a lényeg, h már most vannap pecsételő vérzései...havi előtt mindig szokott lenni...meg ideges, kedvtelen..ahogy mindig van, de a puffadás még nem jelentkezik...kicsit sem...pedig az is szokott lenni..ez gond lehet?gondolom nem lehet terhes, mert mindig védekezünk, nagyon is...óvszerrel + néha megszakítás+óvszerrel...magyarul gumival sem megyek el benne...a legutóbbi havija rendesen megjött, azóta 4x voltunk együtt, sosem csináljuk védekezés nélkül...miért nem puffad még akkor?
2012. febr. 22. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha tényleg rendesen védekeztek, akkor ennek semmi jelentősége nincs.
2012. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, nem kell aggódni. Most hátha szerencséje lesz és elmarad a puffadás. Bár én is így jàrnék. Attól hogy szokásos előjel, még nem kötelező érvényű.
2012. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tegnap estére sokat fájt a hasa..megjövősen..ma délelőtt is...estére meg felpuffadt..sztem és szerinte is 1--2 nap és meglesz..de én annyira parázok
2012. febr. 27. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A terhességtől szerintem nem kell parázni, de ez a nagyon rendszertelen menses nem éppen normális.
2012. febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tegnap menstruációs görcsei voltak és puffadt is volt (de a puffadás a kajától volt)..szóval görcsölt..de még ma sincs semmi és ez már a 36.nap
2012. febr. 29. 11:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden kommentelőnek köszönöm a bíztatást, h vette a fáradtságot...de most olyan szinten dühös és ideges vagyok...SAJÁT MAGAMRA!Nem bírom elhinni, h idegesítettem saját magamat, a barátnőmet...titeket..na jó..titeket nem idegesítettelek, de az elmúlt hetemet olvasással töltöttem...és megnéztem egy régebbi kérdésemet...és kiderült, h a barátnőm havija nem 25.-én, hanem 30 v 31.-én jött meg..szóval egy mocskos hetet tévedtem..még pont időben van..egy percet sem késik...most annyira nyugodt vagyok, h az kész..
2012. febr. 29. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök aranyos vagy, hogy így aggódsz, meg hogy így nyomon követed a barátnőd ciklusát, de nyugodtan bízd rá. :) Vagy ő nem emlékezett, mikor volt meg neki utoljára?
2012. febr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igen..onnan derült ki, h tévedtem 1 hetet :) én ilyen aggódó típus vagyok..de csak ezen..semmi máson nem tudok parázni..csak ezen
2012. febr. 29. 13:53
 9/9 anonim válasza:
azt hittem csak a barátom ilyen , hogy túlizgulja a dolgokat, de megnyugodtam :)
2012. febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!