Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gond, ha 1 menstruációs...

Gond, ha 1 menstruációs előjel nem jelentkezik? Például minden megvan, kivéve a puffadást és már a napokban kéne megjönnie 20\L

Figyelt kérdés
Minden előjel megvan..pattanások, idegeskedés, hangulatingadozás, pecsételő vérzés, szexéhesség...de a barátnőm minden havija előtt fel szokott puffadni...most viszont nincs puffadás.Sosem pontos a havija, szóval azt sem lehet mondani, h késik..meg amúgy is...kb 24.re kéne jönnie, de már egy héttel előtte fel szokott puffadni...most viszont nem puffad. Mindig rendesen, óvszerrel védekezünk, sosem szakad ki, nem megy mellé..odafigyelünk erre.. szóval nem tudom...a legutóbbi úgy volt, h előtte volt pecsételő vérzés kb 2 napig..aztán rögtön meg is jött a 3. napon..normális mennyiségben, normális ideig..7 napig..szóval nem maradt ki a havija...Még egy kérdés! meddig normális a pecsételő vérzés? hány napig, úgy értem..azt mondja, h érzi, h meg fog jönni...csak most a puffadás lemarad...nem tudom, h mit gondoljak...minden hónapban vannak pecsételő vérzések, ő ezt úgy hívja, h előcsomag..jelzi, h hamarosan már meg fog jönni...de nem tudom...nem gond, h egy előjel kimarad?
2012. febr. 23. 02:01
 1/4 anonim válasza:

Nem aggódod kicsit túl a dolgot?

Ha rendesen védekeztetek, akkor hol a gond?

Nem minden hónapban ugyan olyan. Van, hogy észre sem veszi az ember, sőt olyan lány is van, akinél semmilyen előjele sincs.

Egyébként én valószínűleg megijednék, ha a barátom ennyire érdeklődne a ciklusom iránt...

2012. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nincs itt semmi gond! Nem minden ciklus egyforma. Nekem pl. ma reggel jött meg. Előtte én is mindig fel vagyok puffadva, már egy héttel előre pattanásos vagyok, rossz a kedvem, ingerlékeny vagyok. De most semmi tünetem nincs, és nem is volt ebben a hónapban! De pattanások, se puffadás, semmi. Nem mindig működik ugyanúgy a szervezet. Ne aggódj ennyire, hidd el, hogy minden rendben! A lényeg, hogy mindig rendesen védekeztek, akkor meg nem lehet belőle gond.
2012. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*se pattanások, se puffadás


elírtam

2012. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem valamikor semmi tunetem nincs, van amikor meg meg akarok halni olyan rosszul vagyok mar elotte...az emberi test nem egy gepezet, mindig valtozik. ilyeneken aggodni felesleges.
2012. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!