Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nevetséges helyzet,...

Nagyon nevetséges helyzet, gyógyszer mellékhatás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Alergiámra két napja egy gyógyszeres kezelést irtak fel, esténként kell be vegyem a gyógyszert aminek a mellékhatása az hogy nagyon izomlazitó és altató. Na most a doki igaz szolt hogy ne lepődjek meg a mellékhatáson, de nem hittem volna hogy velem ez megtörténik.Szóval tegnapreggelre is mareggelre is bepisiltem, ma nem csak lepedőt kellet cserélni hanem ágyat száritani. Mégis csak be kell este pelenkázzam magam , ahogy a dokim sugalta. Tudom vannak nagy méretü pelenkák is de azt nagyon ciki venni.Adjatok tanácsot házilag hogy lehet ezt megoldani. L/26 vagyok remélem nem voltam nagyon multaságos. Köszi.
2009. jún. 6. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sem hallottam még.Amúgy pelust sztem vegyél,mond azt h nagyanyád nak kell és kész
2009. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menny be a boltba, kapd le a pelust, és nincs benne semmi ciki, mert mindenki azt fogja gondolni, hogy a nagymamának lesz. Ha úgy van vegyél mellé még egy-két tipikus öregeknek való holmit, akkor aztán mindenki biztos lesz benne.
2009. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én nem venném be a többször!! Inkább lennék még allergiás is. De biztos van valami másik gyógyszer is rá nem? Amúgy nem ciki pelenkát venni, nem kell nekik tudni, hogy magadnak veszed! Például sokan vesznek a mamának, aki öreg, stb!
2009. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha olyan allergiája van hogy bele is halhat, akkor bárki inkább bepisilne, de jó kérdés, más gyógyszer nincs?
2009. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez a gyógyszer biztos, hogy nem jó neked, kérj az orvostól egy másikat!
2009. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én borzasztóan allergiás vagyok, asztmás is. tényleg kevés olyan dolog van, amire negativ lett az eredmény. ilyenről még soha sem hallottam. milyen allergiád van és milyen gyógyszert szedsz?
2009. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Falun lakok, mindenki ismer mindenkit,a patikus biztosan megkérdezné kinek kell,meg külömben mit kezdjek egy csomaggal? Valamit majd kitalálok, házilag.Azért kérdeztem hogy ne én kisérletezzek magamon. Apropó elég jó hatása van a gyógyszernek,még csak második nap és van hatása.
2009. jún. 6. 16:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem ciki ha magadnak veszed sem, hiszen átmeneti úgyis, míg szeded a gyógyszert. Otthon senki sem lát. Vegyél pelust mert az azért higiénikus, én simán bemegyek és kérek ha kell bármit.
2009. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnálom, hogy igy jártál a gyógyszerrel. Szerintem nyugodtan vegyél pelenkát, ha kérdezi a gyógyszerész, hogy kinek lesz, mondd, hogy nekem. És nevess egyet. Akkor azt hiszi majd viccelsz, ha meg később kiderül, széttárod a karod, és megmondod, hogy Te őszinte voltál. :) És kivánom, hogy tényleg hasson a gyógyszer, ne kelljen szenvednek a mellékhatásoktól!
2009. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
szenvednek = szendvedned. Bocsi. Előző voltam :)
2009. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!