Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy púp a fenekemen, ami...

Van egy púp a fenekemen, ami közvetlenül a fenekem alján van, lassan egy hónapja. Mi lehet ez? Egyre nagyobb!

Figyelt kérdés
Egy hónapja egy kis pattanásként indult, amit máskor könnyen kitudtam nyomni, de ezt nem sikerült. Azóta folyamatosan nőtt, kinyomni nem sikerült, kemény a púp, és fáj. Körülötte piros, a "teteje" pedig úgy néz ki, mintha váladék lenne benne, de nem jön ki belőle semmi. Nyomásra nagyon fáj és ülésnél is nagyon kellemetlen. Meg is látszik, eldeformálódik tőle a fenekem. Szabályosan kocka alakú lesz tőle, akkora a púp.Mi lehet ez?
2012. febr. 25. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, én szó szerint így jártam:))) Évekig ott volt, fájdogált, mire rá mertem szánni magam bőrgyógyászatra, aki elirányított a sebészetre. Ott szépen kivágták helyi érzéstelenítésben, semmiség volt az egész, pedig vagy 2 cm-s darabbal lettem szegényebb, mert ráhagyással vették ki és szövettan is volt. Én a ráktól rettegtem, de csak egy jóindulatú betokosodott valami volt, ami valószínű a sikertelen pattanáskinyomás miatt alakult ki. Amúgy meg a biciklinyereg okozta.

Mutasd meg sebésznek, és ne félj tőle, semmiség az egész!

2012. febr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem ue van,csak nem olyan nagy már,jött ki belőle genny,de mindig visszajön,mert pont ott van,ahol ülök...:)
2012. febr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy ezzel nem vagyok/voltam egyedül, ugyanis a púp 90%-a eltűnt! Utánanéztem, mit is lehetne vele kezdeni, mert sebészhez nem szerettem volna elmenni. Dunsztkötést alkalmaztam rá (félbevágott paradicsom, gézlap/papírzsebkkendő és ezt az egész alufóliával légmentesen körbetekerve). Ezt úgymond bekell pácolni. Pár nap alatt látható volt az eredmény és érezhető is! Mostmár nagyon minimális a púp, egyáltalán nem is fáj! Ez az egész valóban egy rosszul ki nem nyomott pattanásból alakult ki, a kutya fáját... :-)

Mindenkinek ezt tudom rá ajánlani!

2012. márc. 4. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fenékbe dugástól az egyik szőrtüsző begyúlladt. Persze mindenre gondoltam. Rák. Ponty. Kígyó. Béka. A doki felírt egy tablettát, már majd el is felejtem.
2018. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!