Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Lehet, hogy...

Ez normális? Lehet, hogy terhes vagyok, vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlómat elfelejtettem bevenni az harmadik héten, így az utasításnak megfelelően nem hagytam ki egy hetet a következő csomag megkezdéséig, hanem rögtön elkezdtem szedni, és ezért elvileg nem menstruálnék. A helyzet viszont az, hogy valóban nem jött meg, viszont már egy hete néha-néha kis folyásom van. Nem is igazán vérről van szó: először barnás folyadék volt, most meg 1 napja (miután lefeküdtem a barátommal) inkább pirosas, nyálkás folyadék jön ki, de ritkábban. Kérlek aki tudja, hogy miért van válaszoljon.
2012. febr. 26. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt nekem is volt hasonló, pedig rendesen szedtem. Nálad viszont eléggé összezavarodhattak a hormonok. Nem hiszem, hogy terhes vagy, de ha biztosra akarsz menni, csinálj tesztet.
2012. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most kicsit megnyugodtam, de azért veszek tesztet is.
2012. febr. 27. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!