Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki sokkal fáradékon...

Van olyan aki sokkal fáradékonyabb és ingerlékenyebb a menstruáció idején? Vagy előtte pár nappal.

Figyelt kérdés
Én valamikor egész nap csak aludni tudnék.
2012. febr. 28. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg ingerlékeny vagyok, de annyira, hogy ölni tudnék. Addig még, amíg felfogom, hogy mitől van, és csak egy pár napos, jó, remélem nem fordul soha komolyabbra.
2012. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előtte pát nappal/egy héttel nagyon ingerült vagyok,minden apró kis dolog kihoz a sodromból,aztán mikor megjön,teljesen megnyugszom.
2012. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte ugyanolyan vagyok mint máskor, a hasam se szokott szinte fájni soha, szóval szerencsés vagyok. Ikertesómhoz nem lehet nyúlni mert időzített bomba, végighisztizi a napot, beleköt mindenkibe, kibírhatatlan.:D Húgom meg full depressziós lesz, csendes, szomorú végig, bújik mindenkihez, a pasijához, hozzám vagy akárkihez.


Durva, hogy három közeli rokon csaj vagyunk (mellesleg ketten ikrek), akik együtt vannak rengeteget és mégis a kezdetektől ennyire eltérően viseljük. :D Egyszer érdekelne mi szabja ezt meg.

20/L

2012. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak olyan van.


L.

2012. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hell-ikon ***** válasza:

Ingerlékeny vagyok előtte úgy 3-4 nappal, de annyira, hogy egy rosszul alkalmazott hangsúly is ki tudom hozni a sodromból a mondandótól függetlenül.

Zavar ez a helyzet nagyon, mert nem tudok tenni ellene hiába próbálok uralkodni magamon, nem megy.

Dühkitörés után persze jönnek a sűrű bocsánatkérések. :)

A szűk környezetem már hellyel közzel megszokta.

2012. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én nagyon hisztis szoktam lenni.Előtte való napokban nem , csak amikor már meg van.Ha valaki kérdez valamit,felidegesítem magam,és bunkón válaszolok.De hát ez van.:( nem tudok mit csinálni sajnos.
2012. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Én például előtte 1-2 nappal mondjuk úgy, hogy még azzal is ördítozok, akievl nem éne. Mikor megan, egyenesen a falra tudnék mászni idegemben, meg sokszor elkap a sírhatnék. Szóval... Szerintem teljesen természetes... ^^"
2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!